Wedstrijdprogramma Hugo Girls

PROGRAMMA ZATERDAG 12 SEPTEMBER T/M VRIJDAG 18 SEPTEMBER (VELD) 
AANW./
TEAMDATUMTHUIS TEAMUIT TEAMPLAATSAANVVERTREKRES.SH.
DAMES 1VRIJ
DAMES 213-9-2020Hugo Girls DS2HVS DS1HEERHUGOWAARD13:0012:30
DAMES 312-9-2020KSV DS3Hugo Girls DS3HEERHUGOWAARD19:0018:15
A113-9-2020Graftdijk DA1#Hugo Girls DA1WEST-GRAFTDIJK11:1010:10
B112-9-2020Hugo Girls DB1KSV DB1HEERHUGOWAARD19:0018:30
C113-9-2020Meervogels DC1Hugo Girls DC1AKERSLOOT11:4510:45
D113-9-2020KSV D2Hugo Girls D1HEERHUGOWAARD11:0010:15
D2 12-9-2020Lacom '91 D2Hugo Girls D2NOORD-SCHARWOUDE17:0016:15
E112-9-2020Hugo Girls E1ZAP E1HEERHUGOWAARD14:0013:30
E212-9-2020Hugo Girls E2KSV E2HEERHUGOWAARD13:0012:30
F1VRIJ
F2VRIJ
RECR. 115-9-2020KSV DMW3Hugo Girls DMW1HEERHUGOWAARD20:3019:45
        
        
PROGRAMMA ZATERDAG 19 SEPTEMBER T/M VRIJDAG 25 SEPTEMBER (VELD) 
AANW./
TEAMDATUMTHUIS TEAMUIT TEAMPLAATSAANVVERTREKRES.SH.
DAMES 120-9-2020Graftdijk DS1Hugo Girls DS1WEST-GRAFTDIJK12:4511:45
DAMES 220-9-2020Hugo Girls DS2Westfriesland/SEW DS4HEERHUGOWAARD12:0011:30
DAMES 319-9-2020Con Zelo DS2Hugo Girls DS3WAARLAND19:0018:15
A120-9-2020KSV DA1Hugo Girls DA1HEERHUGOWAARD13:1512:30
B120-9-2020Aeno DB1Hugo Girls DB1ALKMAAR10:0009:00
C120-9-2020DSS DC1Hugo Girls DC1HEEMSKERK12:2511:20
D120-9-2020Hugo Girls D1Tornado D2HEERHUGOWAARD11:0010:15
D2 19-9-2020Tornado D3#Hugo Girls D2HEERHUGOWAARD11:4511:00
E119-9-2020Kleine Sluis E1Hugo Girls E1ANNA PAULOWNA15:1514:15
E220-9-2020Meervogels'60 E1#Hugo Girls E2AKERSLOOT11:4510:45
F119-9-2020SEW F1Hugo Girls F1SINT PANCRAS09:2008:30x
F119-9-2020Hugo Girls F1KSV F1SINT PANCRAS09:40
F119-9-2020Vrone F1Hugo Girls F1SINT PANCRAS10:20
F219-9-2020Lacom '91 F2Hugo Girls F2NOORD-SCHARWOUDE13:0012:15
F219-9-2020Vrone F2Hugo Girls F2NOORD-SCHARWOUDE13:40
F219-9-2020Hugo Girls F2Tornado F2NOORD-SCHARWOUDE14:40
RECR. 121-9-2020Hauwert DMW2Hugo Girls DMW1HAUWERT19:0018:00
 
        
PROGRAMMA ZATERDAG 26 SEPTEMBER T/M VRIJDAG 02 OKTOBER (VELD) 
AANW./
TEAMDATUMTHUIS TEAMUIT TEAMPLAATSAANVVERTREKRES.SH.
DAMES 127-9-2020Berdos DS1Hugo Girls DS1BERGEN NH12:1511:15
DAMES 227-9-2020Geel Zwart DS1Hugo Girls DS2'T ZAND NH13:0012:00
DAMES 326-9-2020Hugo Girls DS3Zwaluwen K DS1HEERHUGOWAARD19:0018:30
A1VRIJ
B127-9-2020Blinkert DB1Hugo Girls DB1HAARLEM11:0009:50
C127-9-2020Hugo Girls DC1Lacom '91 DC1HEERHUGOWAARD11:0010:30
D126-9-2020Hugo Girls D1DSS D2HEERHUGOWAARD15:0014:30
D2 26-9-2020Hugo Girls D2KSV D3HEERHUGOWAARD14:0013:30
E127-9-2020Geel Zwart E1#Hugo Girls E1'T ZAND NH11:0010:00
E227-9-2020DSS E2Hugo Girls E2HEEMSKERK13:3012:30
F1VRIJ
F2VRIJ
RECR. 128-9-2020Hugo Girls DMW1SSV/Sporting S DMW2HEERHUGOWAARD19:3019:00
        
        
PROGRAMMA ZATERDAG 03 OKTOBER T/M VRIJDAG 09 OKTOBER (VELD) 
AANW./
TEAMDATUMTHUIS TEAMUIT TEAMPLAATSAANVVERTREKRES.SH.
DAMES 1VRIJ
DAMES 24-10-2020Hugo Girls DS2Petten/D.E.S. DS1HEERHUGOWAARD12:0011:00
DAMES 33-10-2020SSV/Sporting S DS2Hugo Girls DS3STOMPETOREN19:0018:00
A14-10-2020Kleine Sluis DA1#Hugo Girls DA1ANNA PAULOWNA12:3011:30
B14-10-2020Hugo Girls DB1Tornado DB1HEERHUGOWAARD11:0010:30
C13-10-2020Graftdijk DC1Hugo Girls DC1WEST-GRAFTDIJK10:0009:00
D14-10-2020Blinkert D1Hugo Girls D1HAARLEM11:0009:50x
D2 4-10-2020Meervogels'60 D1#Hugo Girls D2AKERSLOOT10:5510:00
E13-10-2020Hugo Girls E1Schagen E1#HEERHUGOWAARD14:0013:30
E23-10-2020Hugo Girls E2Vrone E2HEERHUGOWAARD13:0012:30
F13-10-2020Hugo Girls F1Westfriezen F2WERVERSHOOF09:0008:00
F13-10-2020Hugo Girls F1VVW F2WERVERSHOOF09:20
F13-10-2020Tornado F1Hugo Girls F1WERVERSHOOF10:00
F23-10-2020Hugo Girls F2Vrone F2HEERHUGOWAARD09:0008:30
F23-10-2020Victoria O F2Hugo Girls F2HEERHUGOWAARD10:00
F23-10-2020Hugo Girls F2VZV F2HEERHUGOWAARD10:20
RECR. 15-10-2020Hugo Girls DMW1Zwaluwen K DMW1HEERHUGOWAARD19:3019:00
Er kunnen tussentijds wijzigingen zijn, de informatie in de HandbalNL app is altijd actueel.