Wie fluit waar en wanneer?



TEAM DATUM WEDSTRIJD AANVANG SCHEIDRECHTER
         
F2 2-9-2017 HG F2-SSV/Sporting S F2 13:00 Fenny Borst
D1 2-9-2017 HG D1-Con Zelo D1 14:00 Yara de Vries-Evie Tiel
DS3 2-9-2017 HG DS3-HT/CZ DS2 18:30 Joyce/Pascal Heij
DC2 3-9-2017 HG DC2-Tornado DC2 12:00 René Buter
DS2 3-9-2017 HG DS2-Tornado DS3 13:00 Amber Groot
DMW1 6-9-2017 HG DMW1-Con Zelo DMW1 20:00 Nel Borst
F1 10-9-2017 HG F1-SSV/Sporting S F1 10:00 Kirstin Plak
E2 10-9-2017 HG E2-Geel Zwart E2 10:45 Kirstin Plak
E1 10-9-2017 HG E1-Westfriezen E1 11:45 Hua-lu Kuilboer-Jill Kavelaar
DC1 10-9-2017 HG DC1-Tornado DC1 12:45 Bente Zuurbier-Sen Kuilboer
DB2 10-9-2017 HG DB2-Con Zelo DB2 13:45 Evi Blankendaal-Pien vd Berg
DB1 10-9-2017 HG DB1-Lacom '91 DB1# 14:45 dames 3
DA1 10-9-2017 HG DA1-KSV DA1 15:45 Romy Snoek
F2 16-9-2017 HG F2-Tornado F2 13:00 Kirstin Plak
E1 16-9-2017 HG E1-KSV E1 14:00 Fenny Borst-Yara de Vries
D1 16-9-2017 HG D1-Tornado D1 15:00 Dilara Top-Nadine Hoppen
DC2 17-9-2017 HG DC2-Kleine Sluis DC1 11:00 Lindsey Snoek-Jochem Blankendaal
DB1 17-9-2017 HG DB1-/SEW DB1 12:00 René Buter
DS1 17-9-2017 HG DS1-Tonegido DS1 13:00 bond
DS2 17-9-2017 HG DS2-H.V. Blokker DS1 14:15 Joyce/Pascal Heij
DMW1 20-9-2017 HG DMW1-Petten DMW1 20:00 Amber Groot
E2 23-9-2017 HG E2-Schagen E1 13:00 Recr, 1
DC1 24-9-2017 HG DC1- SEW DC2 10:00 A1
DB2 24-9-2017 HG DB2-Hollandia T DB2 11:00 René Buter
DMW2 25-9-2017 HG DMW2-Vido DMW5 19:30 Jacky Zuurbier
F2 30-9-2017 HG F2-Niedorp F2 13:00 Kirstin Plak
E1 30-9-2017 HG E1-Tornado E1 14:00 Hua-lu Kuilboer-Jill Kavelaar
D1 30-9-2017 HG D1-D.S.O. D1 15:00 Hua-lu Kuilboer-Jill Kavelaar
DC1 1-10-2017 HG DC1-VVW DC1 10:00 Nadine Hoppen-Dilara Top
DB2 1-10-2017 HG DB2-KSV DB2 11:00 Jacky Zuurbier
DB1 1-10-2017 HG DB1-Hollandia T DB1 12:00 René Buter
DS1 1-10-2017 HG DS1-S.C. Dynamo DS1 13:00 bond
DS2 1-10-2017 HG DS2-KSV DS2 14:15 Joyce/Pascal Heij
DMW2 2-10-2017 HG DMW2-H.C.V.'90 DMW1 19:30 Amber Groot
F2 7-10-2017 HG F2-KSV F2 13:00 Nadine Hoppen
D1 7-10-2017 HG D1-Maedilon/VZV D1 14:00 Evi en Jochem Blankendaal
DS3 7-10-2017 HG DS3-KSV DS3 19:00 Joyce/Pascal Heij
DC2 8-10-2017 HG DC2-D.W.O.W. DC1# 11:00 Evie Tiel-Yara de Vries
DA1 8-10-2017 HG DA1-Westfriezen DA1 12:00 Jacky Zuurbier
DS1 8-10-2017 HG DS1-Lacom '91 DS1     13:15 bond
DMW1 11-10-2017 HG DMW1-Kleine Sluis DMW1        20:00 Nel Borst
F1 14-10-2017 HG F1-KSV F1 13:00 Kirstin Plak
E2 14-10-2017    HG E2-Vrone E1 14:00 Hua-lu Kuilboer-Jill Kavelaar
E1 14-10-2017 HG E1-D.S.O. E1 15:00 Hua-lu Kuilboer-Jill Kavelaar
DC1 15-10-2017   HG DC1-Graftdijk DC1 10:00 Bente Zuurbier-Sen Kuilboer
DB2 15-10-2017 HG DB2-Kleine Sluis DB1 11:00 René Buter
DB1 15-10-2017 HG DB1-Geel Zwart DB1 12:00 Nel Borst
DMW2 16-10-2017 HG DMW2-DSOV DMW2 19:30 Amber Groot
F1 21-10-2017 HG F1-S.C. Dynamo F1 13:00 Fenny Borst
DS1 22-10-2017 HG DS1-C.S.V. Handbal DS1 13:00 bond