Kantinediensten 't Dorpshuis

Hierbij het overzicht van de kantinediensten. Als je niet kunt zorg je zelf voor een ander en de wijziging geef je door aan mij. Tel nr 072-5711428 of via de mail: of app naar 0653105907



Kantine dienst
 
Zaterdag 15
 
september 9.30 uur tot 13.00 uur Irma Groot en Mirjam Dijkstra 13.00 uur tot 17.00 uur Maartje Deken
 
Zondag 16
 
september 9.30 uur tot 13.00 uur Hanneke Pater en Mariska Stoop 12.30 uur tot 15.30 uur Ellen Kunst en Jolinda Zuurbier 15.00 uur tot 19.00 uur Joke Vader en Sjors van der Vliet
 
Woensdag 19
 
september 19.00 uur tot 21.30 uur Angele Ligthart en na de voetbal h4b 4 zelf
 
Zaterdag 22
 
september 9.30 uur tot 13.00 uur Gerard Klercq 13.00 uur tot 17.00 uur Hans Borst 18.30 uur tot 21.30 uur Lois Bleeker
 
Zondag 23
 
september 9.30 uur tot 13.00 uur Monique Beemsterboer en Sophie Bleeker 12.30 uur tot 15.30 uur Ronald Mooij, Cindy Blankendaal en Isa Groot en Kirsten Zijp 15.00 uur tot 19.00 uur Annet en Carin Dekker Dylan Beers, Bram Stoop en Erik Schot
 
Maandag 24
 
september 19.00 uur tot 21.30 uur Sam Groot
 
Zaterdag 29
 
september 9.30 uur tot 13.00 uur Linda Scholtens 13.00 uur tot 17.00 uur Joke Wolkers
 
Zondag 30
 
september 9.30 uur tot 13.00 uur Arnold Duijn en Maureen Borst en Jente Koenis 12.30 uur tot 15.30 uur John Groot en Carola Keesom 15.00 uur tot 19 00 uur Joy Vonk, Dennis Haisma en Sander van Kleef
 
Woensdag 3
 
oktober 19.30 uur tot 22.00 uur Pascalle Beers
 
Zaterdag 6
 
oktober 9.30 uur tot 13.00 uur Carla van der Vliet 13.00 uur tot 17.00 uur Romy Pancras
 
Zondag 7
 
oktober 9.30 uur tot 13.00 uur Liesbeth Beers 12.30 uur tot 15.30 uur Carola Dekker en 15.00 uur tot 19.00 uur Luuk Beers en Toby
 
en Margreth van den Berg Marleen Borst(meteen na de wedstrijd) Dekker
 
Zaterdag 13
 
oktober 9.30 uur tot 13.00 uur Mariska Rinkel en Rosalie Beers 13.00 uur tot 17.00 uur Hans Borst
 
Zondag 14
 
oktober 9.30 uur tot 13.00 uur Hanneke Pater en Betty van der Laan. 12.30 uur tot 15.30 uur Annet Dekker en Carin Dekker en Britt Stoop en Femke Hooiveld 15.00 uur tot 19.00 uur Marjon Berkhout, Jacobi Baars, Kjell Zutt, Joep Zuurbier en Francime van Woersem
 
Maandag 15
 
oktober 19.00 uur tot 21.30 uur Lynn Dekker
 
Zaterdag 20
 
oktober 9.30 uur tot 13.00 uur Gerard Klercq 18.30 uur tot 21.00 uur Devi Bakkum
 
Zondag 21
 
oktober 9.30 uur tot 13.00 uur Verine Stam en Miranda Beers 12.30 uur tot 15.30 uur ???? Bo Bleeker en Evi Blom 15.00 uur tot 19.00 uur Paul Oudeman, Ineke Hoogland, Niek Melten, Rico Dekker en Ari Groot
 
Zaterdag 27
 
oktober
 
9.30 uur tot 13.00 uur Irma Groot
 
Zondag 28
 
oktober 9.30 uur tot 13.00 uur Monique Beemsterboer en Luuk Tiel 12.30 uur tot 15.30 uur Ronald Mooij , Sanne Smit en Inge Drost 15.00 uur tot 19.00 uur Joke Vader en Gert-Jan Liefting